Depilacja laserowa LightSheer

 

Współczesna kosmetologia wraz z medycyną przez szereg   lat poszukiwała skutecznej, efektywnej i w 100% bezpiecznej metody, pozwalającej na dobre rozprawić się ze zbędnym owłosieniem. Zarówno wygoda, poczucie estetyki, jak i współczesna moda sprawiają, że niechcianych włosów trzeba się pozbywać.

Lightsheer to odpowiedź na pytanie – jak zrobić to skutecznie?

Kilka sesji depilacyjnych – trwale gładka skóra !

Co to jest Lightsheer? 

Lightsheer to medyczno-kosmetyczny laser diodowy, stworzony z myślą o pacjentach borykających się z rozmaitymi schorzeniami, związanymi z zaburzeniami wzrostu włosów (np. hirsutyzm, etc.); dla osób cierpiących z powodu nieestetycznego wyglądu skóry po goleniu włosów maszynką oraz dla wszystkich, którzy pragną raz na zawsze pozbyć się konieczności regularnego usuwania zbędnego owłosienia.

Jakość Lightsheer potwierdzają liczne certyfikaty, przyznane przez FDA (amerykański Urząd do spraw Żywności i Leków) oraz certyfikaty europejskie, między innymi ISO 9001. W roku 2011 podczas Kongresu Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco, laser Lightsheer uznano za najlepsze i najbezpieczniejsze urządzenie do depilacji laserowej.

Obok szeregu działań leczniczych, jest urządzeniem, umożliwiającym trwałe usuwanie zbędnego owłosienia – praktycznie na wszystkich częściach ciała pacjenta. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, jest jedynym takim urządzeniem na rynku.

Działanie Lightsheer bezpowrotnie eliminuje konieczność regularnego używania maszynek, golarek, wosków, depilatorów, czy też stosowania metod chemicznych, zapewniając pacjentom komfort i wygodę.

Jak działa laser?

 

Skoncentrowany strumień światła lasera Lightsheer niszczy komórkę, odżywiającą włos. Prowadzi to do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki, która już nie odrasta. W przypadku metod depilacji woskiem, golarką elektryczną lub innymi urządzeniami do depilacji – usuwane są tylko cebulki, a włosy po stosunkowo krótkim czasie odrastają.

Kluczowe dla skuteczności depilacji są fazy wzrostu włosów. Pełen cykl to trzy, następujące kolejno po sobie fazy – anagen (faza aktywnego wzrostu), katagen (faza przejściowa) oraz telogen (faza spoczynku). Laser jest w stanie eliminować tylko owłosienie, znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu. Oznacza to, że w celu osiągnięcia pełnej skuteczności usunięcia wszystkich włosów, konieczne jest powtarzanie zabiegu – niszcząc w czasie kolejnych sesji te włosy, które znajdowały się w fazach katagenu oraz telogenu. Jednorazowo w fazie aktywnego wzrostu znajduje się około 30% włosów – zabieg należy więc wykonać minimalnie trzy- krotnie  

W trosce o bezpieczeństwo i komfort pacjenta podczas zabiegu, urządzenie wyposażone jest w Chill Tip – system chłodzący, który obok ochrony przez poparzeniem skóry, gwarantuje również znaczne zmniejszenie bolesności zabiegu.

Zalety depilacji laserowej

Trwałość

O ile nie występują zaburzenia hormonalne lub choroby, powodujące nadmierny wzrost włosów, depilacja Lightsheer jest trwała i pozwala usunąć trwale zbędne owłosienie. Oznacza to nieocenioną wygodę, brak konieczności stosowania problematycznych, inwazyjnych metod depilacji i zawsze gładką skórę.

Skuteczność

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod depilacji, Lightsheer przy odpowiednio dobranej liczbie zabiegów, eliminuje owłosienie w pełni skutecznie – usuwa praktycznie wszystkie ciemne i widoczne włosy, pozostawiając niewielki procent ciemnych włosów oraz wszystkie jasne i jasny meszek. Im włosy są ciemniejsze, a skóra jaśniejsza, tym mniejsza liczba zabiegów jest wystarczająca do osiągnięcia pożądanego efektu


Brak podrażnień

Lightsheer oznacza gładką skórę bez podrażnień; metoda depilacji laserowej jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, cierpiących z powodu uszkodzeń naskórka przy innych metodach usuwania włosów, borykających się z wrastającymi włosami, zapaleniami mieszków włosowych, etc.


Delikatność i bezpieczeństwo

Laser Lightsheer to znacznie łagodniejsza, nie powodująca tak dużych podrażnień i w pełni bezpieczna dla zdrowia metoda depilacji. Zabieg nie jest inwazyjny – odczucie dyskomfortu i bólu jest bez porównania mniejsze, niż w przypadku innych metod depilacyjnych.

Wyjątkowość zabiegu 

 

Na zawsze gładka skóra. Nowatorskie rozwiązania technologiczne sprawiają, że Lightsheer jest jedynym tego typu laserem na rynku. Jego skuteczność jest bez porównania większa, niż w przypadku zabiegów innymi urządzeniami. W odróżnieniu od nich, Lightsheer pozwala na trwałe wyeliminowanie owłosienia bez konieczności powtarzania zabiegów po latach.

Działanie celowane – bez uszkodzeń skóry. Wiele urządzeń obok usuwania włosów, nagrzewa tkankę w ich okolicy, powodując oparzenia i znaczące uszkodzenia skóry. Fale lasera Lightsheer działają bezpośrednio na barwnik w cebulce włosa i skórze – gwarantuje to ogromną skuteczność, ale także zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia możliwie minimalne szkody na skórze wokół włosa.

Chill Tip – komfortowo i niemal bezboleśnie. Choć nie istnieje zupełnie bezbolesna metoda depilacji, Lightsheer zaprojektowany został z myślą o maksymalizacji komfortu pacjenta. Końcówka chłodząca znacząco minimalizuje ból i dyskomfort, sprawiając, że zabieg jest znacznie przyjemniejszy od wykonywanych innymi urządzeniami depilującymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przygotowaniach do zabiegu oraz przeciwwskazaniach do jego wykonania – zapraszamy na stronę ''zanim rozpoczniesz zabieg".

Depilacja Laserowa Lightsheer Zabiegi Dla Panów

Nowoczesny laser Lightsheer

Pracujemy wyłącznie na najnowocześniejszych sprzętach i najwyższej klasy urządzeniach. Stosujemy najskuteczniejszą - z obecnie dostępnych – metod depilacji - laser Lightsheer. Obok doskonałych i trwałych efektów, gwarantuje on naszym Klientom pełne bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu. Zabiegi w La Pelle wykonywane są wyłącznie przez specjalistów – osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo każdemu z naszych Klientów. W trosce o Waszą wygodę i komfort psychiczny, zabiegi mogą być wykonywane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn – czuj się swobodnie - sam wybierz, kto ma wykonać depilację dla Ciebie.

La Pelle to obok profesjonalnych usług, troska o Twój odpoczynek i doskonałe samopoczucie. Dbamy o przyjazną i kameralną atmosferę, w której będziesz mógł się w pełni zrelaksować.

La Pelle powstało z myślą zarówno o Paniach, jak i o Panach. Zadbamy o Waszą gładką skórę i świetny nastrój.

Depilacja laserowa Lightsheer to również doskonały pomysł na prezent – zaskocz bliskich karnetem na skuteczną depilację ciała.

 

Sprawdź sam, zapraszamy!

 

Jak się przygotować

  czytaj więcej>>

Przed zabiegiem

czytaj więcej>>

Postępowanie Po Depilacji

czytaj więcej>>

Przeciwskazania Do Zabiegu

czytaj więcej>>

Wróć do góry