Zabiegi ICOONE®

 

Cellulit, wiotka skóra,  blizny i inne problemy:

Urządzenie ICOONE® to innowacyjna technologia na rynku usług medyczno-kosmetycznych. Urządzenie, które umożliwia zupełnie nowy wymiar troski o zdrowie i urodę. Rewolucyjna metoda głębokiego i wyjątkowo precyzyjnego oddziaływania na wybrany milimetr skóry.

Icoone zabieg

 

 

Gwarantowane efekty, pełne bezpieczeństwo – dla każdego!

ICOONE ® to technologia, która wyprzedziła swoje czasy. Jest połączeniem nieinwazyjnego leczenia skóry - bez ingerencji chirurgii i użycia skalpela - oraz masażu. Efekty są spektakularne. Współpracujące ze sobą, zmechanizowane głowice masujące i rolki, wyposażone w liczne mikrootwory, stymulują wybrane fragmenty skóry, precyzyjnie na nią oddziałując.

ICOONE® jest w pełni bezpieczny – nie istnieje ryzyko urazów, nie rozciąga skóry. Przy tym, istnieje bardzo niewiele przeciwwskazań do zabiegu.

Zabieg to wyjątkowo precyzyjny, kilku wymiarowy masaż, który jest celowaną odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn. Jako jedyne urządzenie medyczne na rynku, Laser ICOONE® umożliwia zabiegi dla każdego typu i rodzaju skóry.

 

Terapia urządzeniem ICOONE® to rozwiązanie wielu problemów zdrowotnych i estetycznych:

 • eliminuje dolegliwości naczyniowe i obrzęki skóry,
 • niweluje problemy z owalem twarzy i wiotczeniem skóry,
 • rozbija trudną do usunięcia, zlokalizowaną w głębokich warstwach skóry tkankę tłuszczową, która opiera się diecie i ćwiczeniom fizycznym,
 • napina nieestetyczną, luźną skórę,
 • wspiera usuwanie uporczywej nadwagi oraz cellulitu,
 • napina skórę po wykonanych zabiegach liposukcji,
 • wspierają usuwanie blizn po oparzeniach, operacjach i zabiegach, które nie mogą być poddane terapii chirurgicznej,
 • usuwa bóle mięśniowe, bóle pleców oraz karku, wywołane zaburzeniami w prawidłowej postawie ciała,
 • reguluje problemy z zaparciami,
 • wspomaga regenerację u osób aktywnie i intensywnie uprawiających sporty, poszukujących niosącego ulgę i dającego ukojenie, wielowymiarowego masażu,
 • dedykowane kobietom po porodzie.

 

To dzięki wymiennym głowicom, zabiegi Laserem ICOONE® mają tak szerokie spectrum zastosowania. Nasi specjaliści dobiorą stosowną głowicę po wywiadzie, badającym Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

Zabiegi urządzeniem ICOONE®:

Działanie kosmetyczne. Z myślą o usuwaniu cellulitu, precyzyjnym modelowaniu sylwetki, usuwaniu trudnych, głęboko umiejscowionych złogów tłuszczowych, ujędrnianiu skóry oraz pobudzaniu fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Program jest dobierany indywidualnie przez terapeutę – do dyspozycji jest wiele możliwości, a każda z nich rozwiązuje inny problem, przeznaczona jest dla innych rodzajów cellulitu, rodzaju skóry, charakterystyki dolegliwości oraz oczekiwań. Programy stworzone z myślą o kosmetyce twarzy, wyraźnie modelują owal twarzy, mają działanie silnie liftingujące, zmniejszają nagromadzone na podbródku złogi tłuszczu, usuwają zmarszczki, sprawiają, że skóra ust staje się jędrna, nabiera zdrowego kolorytu a kontur ust jest wyraźnie poprawiony. Łącznie do dyspozycji pacjentów mamy aż 22 programy kosmetyczne.

 

Program rozpoczyna 20 minutowa sesja, podczas której zabieg wykonywany jest na całe ciało, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i kondycji skóry. Następnie uruchamiane są 10 minutowe programy, które są skoncentrowane na konkretnym problemie w wyznaczonej strefie zabiegowej pacjenta.

 

Działanie medyczne. Rozwiązuje problemy wynikające z zaburzonego działania układu krążenia, limfatycznego oraz układu mięśniowego. Laser ICOONE® wyposażony jest w dedykowane programy dla pacjentów po zabiegach liposukcji, usuwające blizny po operacjach oraz po oparzeniach. Likwiduje obrzęki wynikające z zabiegów chirurgicznych, przynosi ogromną ulgę kobietom po mastektomii. Świetnie sprawdza się program dla kobiet po porodzie oraz program likwidujący zaparcia i usprawniający perystaltykę jelit. Inna grupa programów medycznych, stworzona została z myślą o mięśniach i ścięgnach. Likwidują bólowe dolegliwości mięśniowe, dokuczliwe przykurcze, specjalne programy dla osób uprawiających wyczynowo sporty – doskonale przygotowują do zawodów, usuwają stany zapalne ścięgien oraz przyspieszają gojenie i regenerację w przypadku złamań, zwichnięć czy skręceń. Łącznie do dyspozycji pacjentów mamy aż 16 programów medycznych.

Icoone zabieg

Jak wygląda zabieg  Laserem ICOONE®?

Zabiegi dobierane są indywidualnie po dokładnym wywiadzie z pacjentem. Ustalane są problemy oraz oczekiwania, związane z poziomem poprawy – usunięcie, zminimalizowanie, redukcja. Zabieg trwa średnio od 40 do 60 minut, a efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Pełen cykl to zwykle 10-15 sesji. Mogą być wykonywane nawet dzień po dniu.

 

Cennik Zabiegów Icoone

1 zabieg  
Base + 1 fokus (30 min.) 190zł
Base + 2 fokusy (40 min.) 250zł
Base + 3 fokusy (50 min.) 280zł
   
5 zabieg  
Base + 1 fokus (30 min.) 900zł
Base + 2 fokusy (40 min.) 1150zł
Base + 3 fokusy (50 min.) 1250zł
   
10 zabieg  
Base + 1 fokus (30 min.) 1700zł
Base + 2 fokusy (40 min.) 2100zł
Base + 3 fokusy (50 min.) 2400zł
   
15 zabieg  
Base + 1 fokus (30 min.) 2400zł
Base + 2 fokusy (40 min.) 3000zł
Base + 3 fokusy (50 min.) 3300zł
   

 

Modelowanie sylwetki

ZAPRASZAMY NA ZABIEGI URZĄDZENIEM ICOONE

DO WROCŁAWIA ORAZ LUBLINA !!!

Wróć do góry