Bezinwazyjne odmaładzanie/likwidacja zmarszczek Cutera Titan

Titan jest urządzeniem, które wykorzystuje podczerwień do podgrzewania skóry w celu stymulacji włókien kolagenowych. Zabieg wykorzystuje się do zagęszczenia, zwiększenia napięcia i elastyczności skóry. Po zabiegu skóra zyskuje młodszy wygląd, poprawia się jej struktura, jest wyraźnie napięta i ściągnięta a zmarszczki stają się mniej widoczne.

 

Wskazania do zabiegu

Zabieg laserem Titan stosuje się na partiach ciała, na których występuje luźna skóra. Szczególnie dedykowany jest osobom, u których problem luźnej skóry dotyczy linii żuchwy, brody, podbródka, dłoni, brzucha oraz ramion. W trakcie zabiegu korygujemy także opadające policzki. Oprócz zwiększenia napięcia skóry uzyskujemy także poprawę konturów twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion.

 

Jak działa Cutera Titan

Titan wykorzystuje światło z zakresu podczerwieni o dużej mocy. Promieniowanie dociera do głębokiech warst skóry, powodując jej przegrzanie. Wysoka temperatura obkurcza włókna kolagenowe oraz stymuluje proces regenarcji i odbudowy kolagenu. Pierwsze efekty możemy zaobserwować tuż po zabiegu, skóra staje się wyraźnie gładsza i bardziej napięta, jednak rezultat końcowy będzie pojawiać się stopniowo, do kilku miesięcy po zabiegu, w miarę wzrostu nowego kolagenu w skórze. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie i delikatny obrzęk, który ustępuje po kilku godzinach.

 

Zalety zabiegu

Bezpieczeństwo: zabieg jest nieinwazyjny i nie wyłącza pacjenta z życia codziennego.

Bezbolesność: w trakcie zabiegu skóra jest chroniona poprzez zastosowanie chłodzącej końcówki, która powoduje zmniejszenie uczucia gorąca i dyskomfort.

Skuteczność: pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, ostateczny efekt –  po kilku miesiącach.

 

Wróć do góry