Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

Redukcja obwodu

VellaShape®

Co to jest VelaShape?

Co to jest VelaShape?

Syneron Medical Ltd. jest światowej klasy marką, producentem urządzeń medycznych, w tym urządzenia VelaShape®. To rewolucyjna technologia, której działanie opiera się na synergii podczerwieni, fal radiowych o odpowiednio dobranej częstotliwości oraz masażu próżniowego. To bezpieczne urządzenie o wysokiej skuteczności, jako jedno z pierwszych na świecie otrzymało certyfikat FDA, Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.

Zasada działania VelaShape® opiera się na innowacyjnej technologii elos – Electro-Optical Synergy. Połączenie działania trzech idealnie dobranych i uzupełniających się metod, daje bardzo dobre efekty. Kolejna generacja VelaShape® pozwoliła zmniejszyć konieczną ilość i czas trwania zabiegów, potrzebnych do uzyskania rezultatów. Pełna seria pozwala zredukować obwód ciała nawet do 7cm.

Jak działa VelaShape?

Wybrany do zabiegu obszar poddawany jest równoczesnemu działaniu podczerwieni (lampa IR), która rozgrzewa tkankę do głębokości 3mm, fal radiowych (bipolarnego prądu RF), które rozgrzewają tkankę do głębokości 15mm oraz masażu próżniowego z wykorzystaniem specjalnych rolek, stymulujących tkanki. Pod wpływem działania urządzenia, krążenie w tkance tłuszczowej ulega przyspieszeniu. Dzięki temu, komórki tłuszczowe otrzymują więcej tlenu i zostają pobudzone do lepszego metabolizmu. Metoda podgrzania na poziomie komórkowym opiera się na procesie tzw. lipolizy, w którym fibroblasty są stymulowane do pracy, przyspieszając zachodzące w tkankach procesy metaboliczne. W ten sposób rozpoczyna się proces spalania tkanki tłuszczowej. Równocześnie, skóra pobudzona jest do przyspieszonej produkcji włókien kolagenowych. Staje się więc bardziej napięta, jędrna i dzięki pobudzeniu procesów metabolicznych, odżywiona.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są w zasadzie od razu. Obwód zmniejsza się stopniowo od pierwszego zabiegu, dając coraz lepsze rezultaty po każdej kolejnej sesji. Choć liczba potrzebnych zabiegów jest kwestią indywidualną, zwykle wystarcza seria 4-5 sesji. Wykonywane są w odstępach ok. 7 dni. Pełne efekty widoczne są po upływie około 4-6 tygodni.

Masz pytania? Umów sie na bezpłatną konsultację!

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Redukcja obwodu VellaShape®

Rekomendacje specjalistów

Laser in Surgery and Medicine oraz Journal of Cosmetic and Laser Therapy – czołowe tytuły pośród prestiżowych czasopism medycznych na świecie, potwierdziły publikacjami z badań klinicznych efektywność działania VelaShape®.

Precyzyjny zabieg

Liczne badania medyczne potwierdziły bezpieczeństwo urządzenia VelaShape® dla okolicznych tkanek – urządzenie precyzyjnie uderza wyłącznie w wybrane, poddawane zabiegowi miejsca, pozostawiając nietkniętą skórę wokół.

Szybkie rezultaty

Rezultaty działania urządzenia VelaShape® u 97% klientów są widoczne już po 1 zabiegu. Wykonanie pełnej serii (zwykle do 4-5 zabiegów) pozwala uzyskać wspaniałe efekty i redukcję obwodu nawet do 7cm.

Znani polecają

Z zabiegów VelaShape® korzystają gwiazdy światowego formatu. O działaniu i satysfakcji z zabiegów mówią Demi Moore, Kim Kardashian czy Jennifer Anniston. Na świecie dziennie wykonuje się około 10 tysięcy zabiegów VelaShape®.

Redukcja obwodu ciała! VellaShape® to rewolucyjne urządzenie, które łącząc działanie odpowiednio dobranych fal radiowych, światła podczerwieni oraz masażu próżniowego, pozwala uzyskać wspaniałe rezultaty w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrniania. Metodę stosuje wiele zadowolonych klientów na całym świecie, a o efektach metody mówią gwiazdy światowego formatu – Demi Moore, Kim Kardashian czy Jennifer Anniston. Zapewniamy obsługę wykwalifikowanych specjalistów i wyśrubowane procedury bezpieczeństwa podczas zabiegu.

Dane techniczne:

Czas zabiegu: 30-120 minut

Znieczulenie: Nie

Systematyczność 1-2 zabiegi w tygodniu

Seria zabiegów: Indywidualnie, zazwyczaj 5 zabiegów

Opinie

 • Opinie

  Krzysztof Mandrak
  Krzysztof Mandrak
  13:02 17 Apr 19
  Bardzo polecam to miejsce.panie bardzo sympatyczne.korzystalam pierwszy raz z wypelnienia zmarszczek i juz moge powiedziec ze napewno tam wrócę.czytaj więcej
  Anna Karwowska
  Anna Karwowska
  22:50 20 Mar 19
  Przemiła obsługa, Panie zawsze uśmiechnięte. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Zamykanie popękanych naczynek bezbolesne. Polecam serdecznie :)czytaj więcej
  Patrycja Twardochleb
  Patrycja Twardochleb
  08:28 18 Mar 19
  Polecam z całego serca! Korzystam z zabiegów depilacji laserowej i jestem mega zadowolona! Efekty są fantastyczne. Panie przesympatyczne 😊 udzielają rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące nas pytania. W gabinecie zawsze czyściutko i pachnąco. Jeszcze raz gorąco polecam!czytaj więcej
  Marcin Polowczyk
  Marcin Polowczyk
  06:37 12 Mar 19
  100% satysfakcji mogę polecić z czystym sumieniem, maja wiedzą jak Ci pomóc i robią to perfekcyjnie
  gosia ddd
  gosia ddd
  22:50 04 Feb 19
  Nie zgadzam się z opinią P. Katarzyny, ja korzystam z usług medycyny estetycznej w tym miejscu od trzech lat i uważam, że jakość wykonanej usługi jest naprawdę na 100% perfekcyjna i z tego co się orientuje to Pani wykonująca ma bardzo duże i wieloletnie doświadczenie. Podwazanie jej kompetencji jest niegrzeczne i prymitywne. A Pani która jest jak to w przysłowiu " jajko mądrzejsze od kury" polecam zabiegi w mniej prestiżowym miejscu i na tanich wypełniaczach wtedy efekt na pewno będzie, ale nie koniecznie estetyczny . Więcej szacunku dla czyjejś pracy.czytaj więcej
  Następne Opinie

Cennik zabiegu

Brzuch + tylne partie (30min)
Zabieg
Cena promocyjna
1 zabieg
229 zł
209 zł
5 zabiegów
945 zł
1 zabieg 189zł
Nogi + pośladki (45min)
Zabieg
Cena promocyjna
1 zabieg
299 zł
289 zł
5 zabiegów
1195 zł
1 zabieg 239 zl
Nogi + pośladki + brzuch +tylne partie (50min)
Zabieg
Cena promocyjna
1 zabieg
399 zł
369 zł
5 zabiegów
1545 zł
1 zabieg 309 zł

Partnerzy

Działanie VelaShape

Jak działa VelaShape?

Połączenie światła podczerwieni, fal radiowych o odpowiedniej długości oraz mechanicznego masażu pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit. Rozgrzane pod wpływem ww. czynników tkanki są stymulowane do przyspieszonego metabolizmu. Tkanka tłuszczowa ulega spalaniu, obwód się zmniejsza, a dzięki przyspieszonej produkcji włókien kolagenowych, skóra staje się jędrna i napięta.

Przeciwwskazania

VelaShape® to bezpieczny zabieg. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań – zabieg odradzany jest podczas ogólnoustrojowych infekcji organizmu, podczas ciąży i w okresie karmienia, u osób z chorobą nowotworową oraz posiadaczy implantów.

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg VelaShape® nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu VelaShape® skóra może być nieco bardziej wrażliwa, należy więc unikać agresywnych kosmetyków i środków pielęgnacyjnych, a obszar zabiegu traktować delikatnie. Na skuteczność i trwałość efektów pozabiegowych wpływ ma również tryb życia. Zaleca się spożycie 2 litrów wody dziennie oraz regularną aktywność fizyczną i zbilansowaną dietę.

FAQ

Po jakim czasie od zabiegu widać rezultaty?

Choć efekty są indywidualne, to rezultaty zabiegu w zasadzie widać od razu, dotyczą głównie poprawy kondycji skóry, jej jędrności oraz wygładzenia. Zmniejszenie obwodu oraz redukcja cellulitu są dostrzegalne po około 4 zabiegach.

Jakich konkretnie zmian w obwodzie mogę oczekiwać po zabiegu?

Efekty miarodajnych badań klinicznych wskazują redukcję ciała w obwodzie na poziomie od 2 do 6cm. Warto podkreślić, że najlepsze rezultaty daje zabieg w połączeniu z aktywnością fizyczną, zdrowym trybem życia oraz stosowaniem zrównoważonej diety.

Czy podczas zabiegu jest odczuwalny ból?

Podczas zabiegu VelaShape odczuwa się dość mocne ciepło, ale nie wywołuje ono poczucia dyskomfortu. Większość klientów określa zabieg jako przyjemny. Zabieg każdorazowo jest przeprowadzany z uwzględnieniem wrażliwości skóry, dbając o dobre samopoczucie klienta.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegów?

Skóra ulega trwającym w trybie ciągłym procesom starzenia, w związku z tym, żeby utrzymać wciąż gładką, pozbawioną cellulitu skórę, konieczne jest okresowe wznawianie serii zabiegów. Czas, jaki powinien między nimi upływać, powinien być dostosowywany do indywidualnych uwarunkowań.

Jak działa urządzenie VelaShape?

VelaShape jest specjalistycznym urządzeniem, usuwającym cellulit i redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej. Jego działanie opiera się na synergii trzech różnych źródeł energii, które razem dają efekty. Podczerwień, fale radiowe RF oraz masaż zasysający, oddziałują równocześnie i nazywane są technologią elõs (electro-optical synergy).

Czy zabiegi VelaShape są bezpieczne dla zdrowia?

Tak. VelaShape to innowacyjne urządzenie, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Zabieg przeprowadzają specjaliści, dysponujący szeroką wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Zaś samo urządzenie wyposażone jest w udogodnienia, zwiększające bezpieczeństwo użytkowe. W literaturze fachowej nie odnotowano żadnych przypadków powikłań.

Czy zabieg skutecznie usuwa cellulit?

Tak, VelaShape to zabieg, który pozwala usuwać cellulit. Dzięki oddziaływaniu bezpośrednio na wiązania włókniste oraz nabrzmiałe komórki tłuszczowe i aktywnemu pobudzeniu metabolizmu, skóra wyraźnie się wygładza, a cellulit znika.

W jaki sposób pod wpływem zabiegu odbywa się redukcja obwodu ciała?

Urządzenie pobudza w zgromadzonej tkance tłuszczowej krążenie. Dzięki temu, do komórek dociera znacznie większa ilość tlenu. Substancje na poziomie komórkowym aktywnie działają, a przyspieszony metabolizm wymiernie wpływa na szybkość spalania i wydalania tkanki tłuszczowej.

Na czym polega przewaga VelaShape nad innymi urządzeniami na rynku?

Choć na rynku dermatologii estetycznej dostępnych jest wiele nowoczesnych urządzeń, VelaShape – jako jedyne – korzysta z synergii trzech różnych źródeł energii. To właśnie ich współdziałanie wpływa na skuteczność zabiegu.

Czy zabieg trzeba powtarzać? Jeśli tak, to w jakich odstępach czasu?

Każdy przypadek podlega indywidualnej ocenie, jednak przeważnie wystarczająca jest seria około 5 zabiegów, wykonywanych w odstępach tygodniowych. Ich powtarzanie, zwłaszcza przy wsparciu zdrowego trybu życia, utrzymaniu aktywności i racjonalnej diety, pozwala podtrzymać doskonałe efekty – wystarcza 1 raz co miesiąc.

Czy podczas zabiegu konieczny jest specjalny strój?

Zabieg VelaShape nie wymaga zastosowania specjalnych ubrań. Przygotowaniem do zabiegu jest jedynie nawilżenie skóry.

Czy zabieg VelaShape można wykonać na każdym rodzaju skóry?

Owszem, VelaShape to innowacyjne urządzenie, które z powodzeniem może być stosowane na każdym typie skóry.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Mimo, że VelaShape to bezpieczny, wykonywany certyfikowany urządzeniem zabieg, istnieje krótka lista przeciwwskazań. To między innymi ciąża, infekcje oraz bliznowiec w okolicy zabiegowej. Klienci cierpiący na cukrzycę lub posiadający rozrusznik serca, powinni skonsultować się uprzednio z lekarzem. Przeciwwskazane jest również przyjmowanie niektórych leków, między innymi niesteroidowych leków przeciwzapalnych, środków fotouczulających. Około 14 dni przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania aspiryny.

Czy coś się może dziać po zabiegu VelaShape?

Zabieg aktywuje przyspieszony metabolizm oraz usprawnia działanie układu limfatycznego. W związku z tym, po zabiegu można obserwować częstszą potrzebę oddawania moczu.

Czy – tak jak w przypadku diet – po zabiegu VelaShape może wystąpić efekt jo-jo?

Usuwane w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe są celowo uszkadzane i z pomocą metabolizmu, bezpowrotnie wydalane. Dlatego nie istnieje ryzyko efektu jo-jo.

Czy po zabiegu istnieją jakieś szczególne wskazania?

W zasadzie nie. Niemniej, prowadzenie zdrowego trybu życia – aktywność fizyczna, lekka, zbilansowana dieta, na pewno potęgują oraz wspierają utrzymanie rezultatów zabiegu VelaShape.

Czy z nadwagą można poddać się zabiegowi VelaShape?

Zdecydowanie tak, VelaShape to zabieg przeznaczony między innymi dla osób, posiadających nadmiar tkanki tłuszczowej. Zaleca się go oczywiście również osobom o smukłej sylwetce, które borykają się z problemem zlokalizowanej miejscowo, trudnej do eliminacji tkanki tłuszczowej.

Jakie problemy pomoże mi rozwiązać seria zabiegów VelaShape?

VelaShape to zabieg, który wpływa na wiele dokuczliwych problemów, wspierając ich wyeliminowanie. Zmniejsza obwód ciała nawet do 7 cm, poprawia wygląd i kondycję skóry, pobudza układ limfatyczny i przyspiesza lipolizę. Dzięki temu daje świetne efekty w redukcji cellulitu, pomaga zwiększyć napięcie i wygląd skóry po liposukcji, utracie wagi lub ciąży. Wspiera prawidłowe krążenie krwi w miejscu zabiegu. Wpływa również doskonale na nadmierne napięcie mięśni.


Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem.

Wrocław
+48 570 507 507 biuro@lapellelaser.pl

Wrocław ul.Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Bezpłatna konsultacja Redukcja obwodu VellaShape® - Lapelle Laser