Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

O nas - La Pelle Laser

Medycyna estetyczna to nasza pasja

La Pelle Laser – odkryj swoje piękno

La Pelle Laser – odkryj swoje piękno

Od ponad 8 lat zapewniamy najwyższą jakość usług z zakresu dermatologii estetycznej. Jako zespół specjalistów dbamy o urodę, komfort i bezpieczeństwo dopasowując się do Waszych potrzeb. Innowacje medyczne dają dziś wiele możliwości, a my wiemy jak je wykorzystywać, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę usług, które świadczymy w nieinwazyjny, bezpieczny i nowoczesny sposób; laseroterapia, medycyna estetyczna, dermatologia kosmetyczna, zabiegi odmładzające, korekcja i modelowanie sylwetki, likwidacja mankamentów skóry i wiele więcej - wszystko po to, aby pomóc Wam cofnąć czas, pokochać siebie i poczuć się doskonale w swojej skórze.

Kontakt
Zaufaj doświadczeniu La Pelle Laser

Zaufaj doświadczeniu La Pelle Laser

Usługa to ludzie, którzy ją wykonują, a dla nas najważniejsze jest Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Nasza kadra to zespół doskonałych specjalistów. To właśnie dzięki jej ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Wam pełne zadowolenie.
W naszym zespole pracuje 10 doskonałych kosmetologów, lekarzy i lekarzy dermatologów. Każdy z nich posiada liczne certyfikaty, uwierzytelniające umiejętności w pracy z wykorzystywanymi urządzeniami medycznymi.
Mamy holistyczne podejście do Waszego zdrowia i urody. Dbamy o ciało, duszę i umysł. Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby, służąc radą i chętnie dzieląc się wiedzą, która pomaga Wam żyć zdrowiej i lepiej.

Kontakt
Nowoczesne technologie i innowacyjny sprzęt medyczny

Nowoczesne technologie i innowacyjny sprzęt medyczny

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi. Jesteśmy w stałym kontakcie z liderami branży sprzętu medycznego, na którym pracujemy. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, które w skuteczny i bezpieczny sposób pozwalają nam realizować nasze usługi.
Zabiegi wykonujemy między innymi na sprzęcie marek: Synerron, Cutera, Lumenis, Lutronic, Iccoone, Palomar oraz Cynosure. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki i środki o potwierdzonej skuteczności, spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa Juvederm, Croma, Allergan, RevitaCare czy Vivacy.

Kontakt
Wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą

Wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą

Tworząc nasz gabinet kierowaliśmy się troską o Waszą wygodę. Zadbaliśmy o elegancką przestrzeń, gdzie w atmosferze dyskretnej intymności wykonywane są zabiegi. Wiemy jak ważnym jest swoboda i poczucie komfortu towarzyszące każdej wizycie, dlatego zaraz po wejściu do naszego gabinetu każdego z Was witają świeże kwiaty, zapach naturalnych świec i olejków eterycznych. Dodatkowo każdy może skosztować naszych ziołowych i owocowych herbaty oraz aromatycznej kawy.

Najwyższy standard, aby poczuć się w pełni swobodnie

Najwyższy standard, aby poczuć się w pełni swobodnie

Dopracowane, przemyślane procedury zabiegowe, najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dbałość o komfort i doskonałe samopoczucie klienta, wyselekcjonowany sprzęt, kosmetyki i środki medyczne oraz absolutnie najlepszy zespół doświadczonych specjalistów – wszystko to ponieważ Wasze zadowolenie jest dla nas źródłem satysfakcji i potwierdzeniem, że to, co robimy – robimy najlepiej. Czujemy się zobowiązani starać się wciąż tak samo mocno, bo głęboko wierzymy, że każdy ma prawo czuć się ze sobą jeszcze lepiej.
Każdego klienta witają świeże kwiaty, zapach naturalnych świec i olejków eterycznych, które pomagają wam się wyciszyć, ziołowe i owocowe herbaty i aromatyczna kawa.
Mamy holistyczne podejście do waszego zdrowia i urody. Dbamy o ciało, duszę i umysł. Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby, służąc radą i chętnie dzieląc się wiedzą, która pomaga wam żyć zdrowiej i lepiej.

Dlaczego La Pelle Laser®

Najlepsze urządzenia

Najlepsze urządzenia

Tylko najwyższej jakości markowy sprzęt, jest gwarancją skuteczności zabiegu oraz Twojej satysfakcji.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się laseroterapią od 10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza, doświadczenie, procedury i markowy sprzęt są gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Gwarancja skutecznosci

Gwarancja skutecznosci

Na efekty jakie określimy podczas konsultacji dajemy gwarancje skuteczności lub zwrot gotówki.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

Wrocław
+48 570 507 507 biuro@lapellelaser.pl

Wrocław ul.Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Bezpłatna konsultacja La Pelle Laser - dermatologia estetyczna w Jeleniej Górze i Wrocławiu - o nas