Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

+48 570 507 507

Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

+48 570 507 507

O nas

Medycyna estetyczna to nasza pasja

La Pelle Laser – odkryj swoje piękno

La Pelle Laser – odkryj swoje piękno

Od wielu lat oferujemy zabiegi i usługi z zakresu dermatologii estetycznej. Pomagamy naszym klientom zatrzymać i cofnąć czas, pokochać siebie i czuć się doskonale w swojej skórze. Dbamy o wasze zdrowie, komfort i urodę. Rozmawiamy z każdym klientem, dowiadując się jak najwięcej o oczekiwaniach i proponujemy bezpieczne zabiegi, które indywidualnie trafiają w potrzeby.
Nowoczesna dermatologia estetyczna daje dziś tak wiele możliwości. Potrafimy umiejętnie je wykorzystywać, zatrzymując dla was upływ czasu, cofając oznaki starzenia i usuwając problemy skórne.

Kontakt
Zaufaj doświadczeniu La Pelle Laser

Zaufaj doświadczeniu La Pelle Laser

Już przeszło 8 lat rozwijamy się dla was. Trzymamy rękę na pulsie, uczestnicząc w branżowych wydarzeniach w Polsce i na świecie, biorąc udział w kursach i profesjonalnych szkoleniach. Śledzimy rynek medycyny i dermatologii estetycznej, poszukując wciąż nowocześniejszych i jeszcze skuteczniejszych metod zabiegów. Posiadamy liczne certyfikaty, uwierzytelniające nasze umiejętności w pracy z wykorzystywanymi urządzeniami medycznymi.
Dla was – naszych klientów – stworzyliśmy szeroką ofertę usług, które świadczymy w nieinwazyjny, bezpieczny i najnowocześniejszy sposób. Laseroterapia, medycyna estetyczna, dermatologia kosmetyczna, zabiegi odmładzające, korekcja i modelowanie sylwetki, likwidacja mankamentów skóry i wiele więcej – z pasją, zaangażowaniem i ogromną skutecznością, zdobywamy zaufanie klientów.

Kontakt
Najlepsi specjaliści w służbie pięknu

Najlepsi specjaliści w służbie pięknu

Usługa to ludzie, którzy ją wykonują, a dla nas najważniejsze jest zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Nasza kadra to zespół doskonałych specjalistów. Każdy z nich wyspecjalizowany w swojej dziedzinie, zajmuje się zabiegami, o których wie wszystko. W naszym gronie pracuje 10 doskonałych kosmetologów, lekarze, lekarze dermatolodzy.
Nie ustajemy w wysiłkach o to, aby się stale rozwijać. Każdy z nas uczestniczy w prelekcjach, kursach i szkoleniach, doskonaląc umiejętności i czerpiąc to, co najlepsze z innowacyjnej wiedzy, która w dziedzinie dermatologii estetycznej stale pędzi do przodu.
Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie naszego personelu jest gwarancją zadowolenia z każdej wykonywanej usługi.

Kontakt
Nowoczesne technologie i innowacyjny sprzęt medyczny

Nowoczesne technologie i innowacyjny sprzęt medyczny

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi. Jesteśmy w stałym kontakcie z liderami branży - producentami sprzętu medycznego, na którym pracujemy. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, które w skuteczny i bezpieczny sposób pozwalają nam realizować nasze usługi.
Zabiegi wykonujemy pracując między innymi na sprzęcie marek: Synerron, Cutera, Lumenis, Lutronic, Iccoone, Palomar oraz Cynosure. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki i środki o potwierdzonej skuteczności, spełniające wyśrubowane normy bezpieczeństwa: Juvederm, Croma, Allergan, RevitaCare czy Vivacy.

Wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą

Wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą

Stworzyliśmy gabinet, w którym najważniejszy jest komfort klienta. Zadbaliśmy o eleganckie, piękne wnętrza - gabinety, w których w atmosferze dyskretnej intymności wykonywane są zabiegi. Dbamy o wasze samopoczucie, dopracowując każdy detal – zależy nam, abyście czuli się u nas swobodnie i bezpiecznie, aby każda wizyta była tożsama z relaksem i dobrym samopoczuciem.
Każdego klienta witają świeże kwiaty, zapach naturalnych świec i olejków eterycznych, które pomagają wam się wyciszyć, ziołowe i owocowe herbaty i aromatyczna kawa.
Mamy holistyczne podejście do waszego zdrowia i urody. Dbamy o ciało, duszę i umysł. Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby, służąc radą i chętnie dzieląc się wiedzą, która pomaga wam żyć zdrowiej i lepiej.

Najwyższy standard, aby poczuć się w pełni swobodnie

Najwyższy standard, aby poczuć się w pełni swobodnie

Dopracowane, przemyślane procedury zabiegowe, najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dbałość o komfort i doskonałe samopoczucie klienta, wyselekcjonowany sprzęt, kosmetyki i środki medyczne oraz absolutnie najlepszy zespół doświadczonych specjalistów – wszystko to w trosce o to, aby każdy z naszych klientów czuł się bezpiecznie.
Wasze zadowolenie jest dla nas źródłem satysfakcji i potwierdzeniem, że to, co robimy – robimy najlepiej. Czujemy się zobowiązani starać się wciąż tak samo mocno i głęboko wierzymy, że możemy zmienić świat na bardziej przyjazne miejsce, w którym nasi klienci czują się ze sobą lepiej i są szczęśliwsi.
Z nami możesz więcej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dlaczego La Pelle Laser®

Najlepsze urządzenia

Najlepsze urządzenia

Tylko najwyższej jakości markowy sprzęt, jest gwarancją skuteczności zabiegu oraz Twojej satysfakcji.

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się laseroterapią od 10 lat.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasza wiedza, doświadczenie, procedury i markowy sprzęt są gwarantem Twojego bezpieczeństwa.

Gwarancja skutecznosci

Gwarancja skutecznosci

Na efekty jakie określimy podczas konsultacji dajemy gwarancje skuteczności lub zwrot gotówki.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem.

Wrocław
+48 570 507 507 biuro@lapellelaser.pl

Wrocław ul.Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Bezpłatna konsultacja O nas - Lapelle Laser