Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

Twoja lokalizacja:

Wrocław

Wrocław

Jelenia Góra

Powiększanie ust | Jelenia Góra, Wrocław

Usieciowany kwas hialuronowy

Co to jest usieciowany kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest  samoistnie produkowany przez ludzki organizm i  naturalnie w nim występuje. Ma postać bezbarwnego, przezroczystego, szklistego żelu. Jego funkcją w skórze  jest wypełnianie przestrzeni międzykomórkowych, w których znajdują się m.in. elastyna i kolagen. Kwas hialuronowy pozytywnie wpływa na łączenie się kolagenu w włókna kolagenowe, jest on kluczowym czynnikiem odpowiadającym za jędrność i elastyczność skóry. Bardzo dobrze wiąże wodę – jedna cząsteczka kwasu hialuronowego związuje aż kilkaset jej cząsteczek. Wspiera on skórę w prawidłowym nawilżeniu. Jego zdolności do wiązania i oddawania proporcjonalnie dużych ilości wody sprawiają, że jest on bardzo dobrym zapasem wody dla skóry w czasie, kiedy organizm nie dostarcza jej w wystarczającej ilości.  

Kwas hialuronowy jest substancją bardzo uniwersalną, w medycynie używany jest prawie od 40 lat, stanowiąc od dawna składnik wielu leków. Jego właściwości nawilżające i amortyzujące wykorzystywane są przez lekarzy w wielu dziedzinach m.in. w ortopedii – do leczenia stanów zapalnych kości i stawów, okulistyce – krople do oczu oraz chirurgia okulistyczna. Choć w medycynie estetycznej stosuje się go od niedawna, to staż stosowania substancji w branży medycznej, potwierdza bezpieczeństwo jej wykorzystania.

U osób dojrzałych komórki nie pracują już tak sprawnie, produkują mniej kwasu hialuronowego, co prowadzi do zmniejsza się jego ilości i znacząco wpływa na ogólną kondycję skóry, jej większą wrażliwość, skóra staje bardziej wiotka, nierówna i pojawiają się zmarszczki.

Kwas hialuronowy jest preparatem medycznym. Jest pozyskiwany syntetycznie w warunkach laboratoryjnych metodami biotechnologicznymi. Charakteryzuje się więc wysoką biozgodnością. Jego właściwości sprawiają, że idealnie sprawdza się  w wypełnianiu zmarszczek, dzięki swojej usieciowanej budowie pozostaje w skórze zdecydowanie dłużej, wypełniając zmarszczki długotrwale.

Jak przebiega zabieg z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego?

Do zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy w postaci żelu, wprowadzanego podskórnie strzykawką zakończoną cienką igłą. Substancja wstrzykiwana jest w pożądany obszar – wypełniając zmarszczki lub w tzw. czerwień ust, dając efekt pełnych warg i/lub korygując ich wielkość. Efekt zabiegu utrzymuje się około 1 roku. Ponieważ substancja w naturalny sposób ulega rozkładowi, po upływie tego czasu, zabieg należy powtórzyć.

Stosowany z powodzeniem w medycynie, kwas hialuronowy znalazł swoje miejsce także w dermatologii estetycznej. W wyjątkowo skuteczny sposób pozwala przywrócić jędrność i sprężystość skóry, wypełniając oraz spłycając widoczne zmarszczki. Wiążąc cząsteczki wody w skórze, efektywnie odmładza i doskonale nawilża, jest również skuteczną metodą wypełnienia ust w celu zwiększenia ich objętości.

Zabieg wypełniania zmarszczek zawsze poprzedzony jest uzupełnieniem ankiety i konsultacją lekarską. Dokonujemy dokładnej analizy twarzy, oceniamy, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest właściwym zabiegiem dla Ciebie. Po pozytywnej kwalifikacji, ustalamy plan zabiegowy, określamy oczekiwane efekty i wyjaśniamy, w jakiej ilości i w jakie okolice zostanie podany preparat. Przed zabiegiem nakładamy miejscowe znieczulenie w postaci kremu z lidokainą.

Preparat w zależności od własnego oraz oczekiwanego kształtu ust, zostanie podany za pomocą cienkiej igły lub kaniuli (wypełnianie za pomocą kaniuli zmniejsza ryzyko wystąpienia siniaków, ale równocześnie jest mniej precyzyjne i nie zawsze wskazane). Usieciowany kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w postaci przezroczystego żelu i podawany w głębokie partie skóry.

Preparaty, których używamy zawierają lidokainę, dzięki czemu zabieg jest zdecydowanie mniej odczuwalny – choć to indywidualna kwestia – wielu pacjentów twierdzi, że jest on bezbolesny. Samo podanie preparatu nie zajmuje dużo czasu – trwa dosłownie parę chwil, dzięki czemu nie naraża pacjenta na stres spowodowany długą procedurą. W zależności od rodzaju preparatu i indywidualnych predyspozycji pacjenta, preparat utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Dostrzyknięcia utrzymujące wymagają podania zdecydowanie mniejszej ilość preparatu.

Masz pytania? Umów sie na bezpłatną konsultację!

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Powiększanie ust

Naturalne usta

Zabieg pozwala uzyskać efekt ładnych, zdrowych, naturalnych i wypełnionych ust, które nabiorą zupełnie nowego wyrazu.

Natychmiastowy efekt

Efekt zabiegu powiększania ust jest widoczny bezpośrednio po zakończeniu procedury.

Komfort zabiegu

Stosowane preparaty zawierają środek znieczulający, który skutecznie niweluje uczucie dyskomfortu.

Bezpieczeństwo

Zabieg powiększania ust jest w pełni bezpieczny, stosujemy preparaty posiadające stosowne certyfikaty medyczne.

Krótki czas zabiegu

Zabieg jest komfortowo krótki i nie wymaga przygotowań. Aplikacja preparatu nie zajmuje więcej, niż 10 minut.

Czas działania

Efekty zabiegu powiększania ust są dość trwałe. Utrzymują się zwykle 12-18 miesięcy od wykonania zabiegu.

Powiększone, jędrne i doskonale nawilżone usta! Kwas hialuronowy to bezpieczna i stosowana w dermatologii estetycznej substancja, dzięki której przywracana jest jędrność i sprężystość skóry, usta stają się pełniejsze, a cząsteczki wody w komórkach ulegają związaniu, dzięki temu obok odmłodzenia, widoczny jest również efekt perfekcyjnego nawilżenia. Bezpieczna procedura wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów preparatami najwyższej jakości.

Dane techniczne:

Czas zabiegu: 40min (zabieg+znieczulenie)

Seria zabiegów: 1-2 zabiegi

Znieczulenie: Tak

Gwarancja skuteczności Tak- po zakwalifikowaniu

Efekty

Naturalny efekt- 1,1ml

Naturalny efekt- 1,1ml

Wykonaliśmy dwa zabiegi po 0,55ml preparatu StylAge L

Korekcja i powiększenie

Korekcja i powiększenie

Wykonaliśmy jeden zabieg preparatem Juvederm Ultra 3 1ml

Powiększenie

Powiększenie

Wykonaliśmy jeden zabieg preparatem Juvederm Ultra 3 1ml

Efekty zabiegu mogą zależeć od indywidualnych preferencji klienta. Efekty identyczne jak widoczne na zdjęciach nie są gwarantowane.

Procedura zabiegowa

Kwalifikacja do zabiegu

Kwalifikacja do zabiegu

Podczas konsultacji wypełniana jest ankieta, specjalista dokonuje analizy oczekiwań, proponując adekwatne rozwiązania.

Plan zabiegowy

Plan zabiegowy

Po kwalifikacji, lekarz określa plan i charakter zabiegów, tworząc harmonogram dostosowany do Twoich potrzeb.

Zabieg

Zabieg

Specjaliści w naszym gabinecie przeprowadzą procedurę zabiegową, dbając o najwyższy standard i Twój komfort.

Opieka pozabiegowa

Opieka pozabiegowa

Nasi lekarze czuwają nad Twoim bezpieczeństwem. Jeśli coś Cię zaniepokoi, zadzwoń do nas. Kontakt 24h +48 570507570.

Opinie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/patryk/public_html/wp-content/themes/revitallaser/sidebar.php on line 16
 • Opinie

  Krzysztof Mandrak
  Krzysztof Mandrak
  13:02 17 Apr 19
  Bardzo polecam to miejsce.panie bardzo sympatyczne.korzystalam pierwszy raz z wypelnienia zmarszczek i juz moge powiedziec ze napewno tam wrócę.czytaj więcej
  Anna Karwowska
  Anna Karwowska
  22:50 20 Mar 19
  Przemiła obsługa, Panie zawsze uśmiechnięte. Profesjonalny sprzęt i obsługa. Zamykanie popękanych naczynek bezbolesne. Polecam serdecznie :)czytaj więcej
  Patrycja Twardochleb
  Patrycja Twardochleb
  08:28 18 Mar 19
  Polecam z całego serca! Korzystam z zabiegów depilacji laserowej i jestem mega zadowolona! Efekty są fantastyczne. Panie przesympatyczne 😊 udzielają rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące nas pytania. W gabinecie zawsze czyściutko i pachnąco. Jeszcze raz gorąco polecam!czytaj więcej
  Marcin Polowczyk
  Marcin Polowczyk
  06:37 12 Mar 19
  100% satysfakcji mogę polecić z czystym sumieniem, maja wiedzą jak Ci pomóc i robią to perfekcyjnie
  gosia ddd
  gosia ddd
  22:50 04 Feb 19
  Nie zgadzam się z opinią P. Katarzyny, ja korzystam z usług medycyny estetycznej w tym miejscu od trzech lat i uważam, że jakość wykonanej usługi jest naprawdę na 100% perfekcyjna i z tego co się orientuje to Pani wykonująca ma bardzo duże i wieloletnie doświadczenie. Podwazanie jej kompetencji jest niegrzeczne i prymitywne. A Pani która jest jak to w przysłowiu " jajko mądrzejsze od kury" polecam zabiegi w mniej prestiżowym miejscu i na tanich wypełniaczach wtedy efekt na pewno będzie, ale nie koniecznie estetyczny . Więcej szacunku dla czyjejś pracy.czytaj więcej
  Następne Opinie

Cennik zabiegu

Zabieg
Cena
StylAge 1 x 1 ml
839 zł
Princess Volume 1 x 1 ml
699 zł
Juvederm Volbella 1 x 1 ml
1299 zł

Ceny zależne od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Partnerzy

Działanie kwasu

Przed zabiegiem

• Tydzień przed zabiegiem nie wolno zażywać niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz ziołowych preparatów Gingko Biloba oraz Aspiryny

• Przed  zabiegiem należy zrezygnować z solarium, sauny oraz intensywnego wysiłku fizycznego

• Co najmniej 48h przed zabiegiem należy unikać spożywania alkoholu

Przeciwwskazania

• Ciąża

• Okres laktacji

Choroby wirusowe skóry- aktywna opryszczka

Choroby autoimmunologiczne

Choroby układu odpornościowego

Choroby tkanki łącznej

Po zabiegu

• Bezpośrednio po zabiegu nie należy nakładać żadnych kosmetyków

Nie spożywać alkoholu w ciągu 72 h po zabiegu

Unikać przegrzewania ciała (gorących kąpieli, sauny, solarium) – co najmniej 72 h po zabiegu

Naturalnym objawem po zabiegu jest obrzęk, który ustępuje po kilku dniach

• Przez cały okres działania kwasu należy unikać przegrzewania okolicy, która została poddana zabiegowi ( unikać lodowatych i gorąców napojów )

Po zabiegu możliwe jest wystąpienie krwiaków, siniaków lub grudek

• W przypadku wystąpienia krwiaka można stosować maść arnikową

• Przez cały okres działania kwasu zaleca się spożywanie dużej ilości płynów

•  W miejscu aplikacji może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, drobne krwiaki lub grudki –
objawy są naturalnym efektem podania kwasu i ustępują samoczynnie.

 

W przypadku wystąpienia niepokojących podrażnień  prosimy o kontakt z naszymi specjalistami pod nr tel. +48570507570

FAQ

Czy następnego dnia mogę wrócić do pracy i innych aktywności?

Zazwyczaj można wrócić do codziennego funkcjonowania, jednak każdy organizm inaczej reaguje- może pojawić się zaczerwienienie, opuchlizna oraz niewielkie siniaki. Są to jak najbardziej naturalne objawy, które szybko ustępują.

Jak długo utrzyma się efekt po zabiegu z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego?

Efekt po zabiegu utrzymuje się do około roku czasu od podania preparatu. W zależności od wieku, stanu i rodzaju skóry, a także trybu życia (częste opalanie skóry oraz palenie papierosów mogą powodować krótsze działanie preparatu) czas ten może być różny.

Ile zabiegów należy wykonać?

Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie po uprzedniej konsultacji.

Jakie są odczucia w trakcie zabiegu?

Przed zabiegiem nakładamy maść znieczulającą, dzięki czemu odczucia w trakcie iniekcji są minimalne- odczuwalny jest efekt rozpierania, które bezpośrednio po zabiegu znikają.

Czy zabieg jest bolesny?

Dla zdecydowanej większości zabieg jest całkiem bezbolesny, natomiast są osoby, które odczuwają delikatny dyskomfort.

Jak skóra wygląda bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie okolicy poddanej iniekcji. Jest to naturalna reakcja i powinna zniknąć do kilku dni.

Czy po zabiegu mogą wystąpić komplikacje?

Komplikacje po zabiegu z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego należą do rzadkości. Jako, że jest to substancja naturalnie występująca w naszym ciele, jest uznawana za w pełni bezpieczną.
Pamiętaj – obrzęk oraz jest naturalną reakcją organizmu na iniekcję.

Czy mogę się opalać przed/po zabiegu?

Przed zabiegiem można się opalać, jednak po zabiegu przez dwa tygodnie nie należy korzystać z solarium czy kąpieli słonecznych, ponieważ wysoka temperatura sprzyja rozkładaniu się kwasu, więc efekt będzie słabszy.

Czy mogę napuchnąć po zabiegu?

Tak, po zabiegu może wystąpić opuchlizna okolic, które zostały poddane zabiegowi. Jest to naturalna reakcja organizmu po wszelkich iniekcjach.

Czy po zabiegu mogę normalnie iść na siłownię/uprawiać sport/aktywność fizyczną?

Przez 2-3 dni należy zrezygnować z wszelkich aktywności fizycznych.

Co wpływa na trwałość efektu?

Warto wiedzieć, że o tym, jak długo kwas wstrzyknięty w skórę pozostanie w naszym organizmie, możemy w pewnym sensie decydować również sami.
Na trwałość efektów mają wpływ:
Papierosy (wpływają negatywnie na ilość płynów w organizmie)
Alkohol (rozkłada kwas hialuronowy)
Sauna
Solarium
Nawadnianie organizmu (kwas hialuronowy wiąże wodę)
Przyjmowanie gorących płynów (dotyczy ust)


Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń!

Najwyższy poziom Twojej satysfakcji jest dla nas priorytetem. Podstawowe zabiegi kosmetyczne i laserowe wykonujemy również z dojazdem do klienta.

Wrocław
+48 570 507 507 biuro@lapellelaser.pl

Wrocław ul.Energetyczna 8/4

Zapytaj się i umów na wizytę
Zapytaj się i umów na wizytę
Rejestracja/konsultacja online
+48 570 507 507
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Przekaż nam swoje opinie i sugestie
Kinga Dolata
+48 570 507 150
Bezpłatna konsultacja Powiększanie ust - Jelenia Góra, Wrocław - Lapelle Laser